Więcej
  Strona głównaInstytucjeZbiórka elektrośmieci w PSP we Wrociszewie

  Zbiórka elektrośmieci w PSP we Wrociszewie

  W dniach 24 – 29 marca 2023 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im Stefana Kardynała Wyszyńskiego we Wrociszewie została przeprowadzona zbiórka elektrośmieci w ramach ogólnopolskiej akcji ekologicznej „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.

  Akcja miała na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz prawidłowego gospodarowania odpadami. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzymała bony wymienne na nagrody rzeczowe. Dzięki  zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało się nam zebrać 3286 kg zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego i otrzymaliśmy bon w wysokości 493 zł do wykorzystania na nagrody rzeczowe u partnerów firmy Green Office Ecologic.

  Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem.

  Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz lokalnym firmom za udział i pełne zaangażowanie w akcję zbiórki elektroodpadów.

  PSP Wrociszew

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE