Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na Długiej29. „dWorek z Piosenką”… klimatyczny koncert zespołu TRIOdoKWARTETU

  29. „dWorek z Piosenką”… klimatyczny koncert zespołu TRIOdoKWARTETU

  12 maja w Gminnej Instytucji Kultury Dworek na Długiej odbył się koncert z cyklu „dWorek z Piosenką”. Tym razem wystąpił zespół TRIOdoKWARTETU – zdobywca 2 miejsca podczas zeszłorocznego 10. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Turystycznej „SpłyWarka”.

  TRIOdoKWARTETU to projekt muzyczny założony w 2019 roku przez czwórkę̨ przyjaciół. Zespół ma za sobą koncerty estradowe i koncerty w Radiu Łódź i Radiu Gdańsk. W 2021 wydał debiutancką płytę pt. „NIE,BO”. W trakcie koncertu mogliśmy wysłuchać m.in. utworów pochodzących właśnie z tej płyty.

  Piątkowy wieczór w Dworku na Długiej upłynął w klimatycznej i miłej atmosferze. Koncert poprzedziło spotkanie poetyckie „Dobry Wieczór” i promocja trzeciego tomiku poezji.

  To był piękny wieczór z poezją zarówno czytaną jak i śpiewaną, niestety już ostatni przed przerwą wakacyjną.

  Miłośników pięknej piosenki „z tekstem” zapraszamy 29 lipca na 11. „SpłyWarkę”. Od godz. 12:00 w Centrum Edukacyjno-Muzealnym będziemy mogli wysłuchać uczestników konkursu piosenki poetyckiej i turystycznej a od godz. 16:00 na scenie nad Pilicą (przy ul. Nowy Zjazd) usłyszymy… zdobywcę Grand Prix „SpłyWarki 2022” – zespół „Peron Wędrowny”, zespół „Grzane Wino” oraz twórcę i lidera Elektrycznych Gitar – Kubę Sienkiewicza z Obstawą!

  Kolejne spotkania w Dworku z poezją mówioną „Dobry Wieczór” i z poezją śpiewaną „dWorek z Piosenką” po wakacjach. Zapraszamy jednak już dziś!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE