Więcej
  Strona głównaInstytucjeKolejne trzy odcinki dróg powiatowych w Gminie Warka będą remontowane

  Kolejne trzy odcinki dróg powiatowych w Gminie Warka będą remontowane

  17 maja 2023 r. Starosta Grójecki w obecności Burmistrza Warki Dariusza Gizki oraz Wiceburmistrz Teresy Knyzio podpisał 3 umowy o łącznej wartości ponad 1,6 mln zł. na przebudowę i remonty dróg powiatowych na terenie Gminy Warka.

  W najbliższym czasie będą realizowane zadania na następujących odcinkach:

  • Remont drogi powiatowej Klonowa Wola – Stara Warka przez Starą Warkę i Kalinę o dł. 1800 mb. Wykonawcą inwestycji będzie konsorcjum BRUK-BUD. Inwestycja współfinansowana przez Gminę Warka. Całkowity koszt to prawie 1,2 mln zł.
  • Remont drogi powiatowej Michałów – Niedabyl przez wsie Michałów Górny o dł. 275 mb. realizowany będzie przez firmę ZYKO-DRÓG Sp. z o. o. Koszt inwestycji to 250 tys. zł. Inwestycja współfinansowana ze środków Gminy Warka.
  • Remont drogi powiatowej Klonowa Wola – Przylot przez wieś Przylot o dł. 240 mb. Wykonawcą będzie firma DE-SO Stanisław Sowiński. Inwestycja współfinansowana przez Gminę Warka. Koszt inwestycji to 213 tys. zł.

  Powiat Grójecki

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE