Więcej
  Strona głównaSportBieganieO sportowym sukcesie w wareckiej „Jedynce”

  O sportowym sukcesie w wareckiej „Jedynce”

  Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 biorą aktywny udział w życiu szkoły, rozwijają swoje uzdolnienia i zainteresowania. Potrafią także realizować swoje pasje i spełniać marzenia, także w dziedzinie sportu. O tym, że warto biegać, nie tylko dla zdrowia przekonał się Maksymilian Wąsik – uczeń klasy 8a, który pod czujnym okiem trenera i zarazem nauczyciela wychowania fizycznego Wacława Curyło wziął udział w biegach przełajowych.

  Zawody te odbyły się 21 kwietnia w Jedlińsku organizowane przez Szkolny Związek Sportowy rejonu radomskiego na dystansie 1000 metrów. Nasz uczeń osiągnął ogromny sukces i zajął 1 miejsce.

  Tydzień później w finale Mazowieckiego Szkolnego Związku Sportowego, który miał miejsce w Kamionie koło Sochaczewa, Maksymilian uzyskał 5 miejsce.

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  SP nr 1 w Warce

  Created with GIMP
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE