Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRZespół SINGIN' BIRDS zagra podczas Vivat Pułaski 2 lipca!

  Zespół SINGIN’ BIRDS zagra podczas Vivat Pułaski 2 lipca!

  2 lipca w Warce wystąpi zespół rodem z lat 50 ubiegłego wieku, który duży nacisk kładzie na brzmienie głosów w bliskiej harmonii – zespół Singin’ Birds!
  Wykonawcy dali się poznać szerokiej publiczności m.in. podczas 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, wykonując wielki przebój Maryli Rodowicz „Sing Sing”. Zespół był także półfinalistą V edycji programu „Must Be The Music” gościł wielokrotnie w programie „Jaka To Melodia”. Zapraszamy na retro ucztę na Pikniku Vivat Pułaski!
  Zespół wystąpi o godz. 18:30 oraz 19:45 na głównej scenie pikniku Vivat Pułaski – polana od ul. Turystycznej w Parku na Winiarach przy Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce!
  Pełny program wydarzenia – kliknij tutaj.
  Organizatorami wydarzenia są: Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, Stowarzyszenie W.A.R.K.A. oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego (Budżet Obywatelski Mazowsza).
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE