Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRZakończono remont łazienki damskiej na siłowni CeSiR

  Zakończono remont łazienki damskiej na siłowni CeSiR

  Siłownia CeSiR to miejsce chętnie odwiedzane przez amatorów sportu i treningu siłowego. Co roku staramy się podnosić jakość naszego wyposażenia, pomieszczeń i świadczonych usług. W ostatnim okresie zakończono kolejny ważny etap modernizacyjny.

  Prace remontowe tym razem przeprowadzono w pomieszczeniu łazienki damskiej. Stara terakota i glazura została skuta, wymieniona została instalacja hydrauliczna oraz elektryczna. Następnie zostały ułożone nowe płytki ceramiczne, ściany zostały zagruntowane wyrównane oraz pomalowane. Pomieszczenie nabrało nowego wyglądu i posłuży na długie lata osobom korzystającym z siłowni CeSiR.

  Zapraszamy do siłowni CeSiR! Nasz obiekt czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 21:30 i w soboty od 9:00 do 15:00.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE