Więcej
  Strona głównaInstytucjePSP Ostrołęka w programie "Moje miasto bez elektrośmieci"

  PSP Ostrołęka w programie „Moje miasto bez elektrośmieci”

  W kwietniu nasza szkoła dołączyła do projektu „Moje Miasto bez elektrośmieci”. Celem akcji była zbiórka urządzeń elektronicznych oraz elektrycznych w naszej szkole, które następnie zostały odebrane przez wyspecjalizowaną firmę. Tradycyjnie już nasi uczniowie i rodzice nie zawiedli. Liczba zebranych elektrośmieci przerosła oczekiwania. Samochód transportowy był wypełniony po brzegi zepsutymi pralkami, zmywarkami, lodówkami, zamrażarkami, laptopami, drukarkami, telefonami, tabletami, bateriami oraz innymi sprzętami. Dzięki tej zbiórce uzyskaliśmy dla szkoły 2448 punktów, które zostały wymienione na materiały dydaktyczne. Będą to ciekawe pomoce do wykorzystania na lekcjach matematyki w przyszłym roku.

  Otrzymaliśmy również ogromne zielone pudło, które posłuży nam do kolejnych zbiórek elektrośmieci. Dzięki niemu uczniowie będą mogli przez cały rok przynosić zepsute sprzęty i narzędzia elektryczne oraz elektroniczne.

  PSP Ostrołęka 

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE