Więcej
  Strona głównaBlogiGitara – zawsze na tak! Letnia strefa muzyki

  Gitara – zawsze na tak! Letnia strefa muzyki

  W niedzielne popołudnie 23 lipca w winiarskim parku odbył się koncert z cyklu LETNIA STREFA MUZYKI – Gitara – zawsze na tak!

  Tym razem gościliśmy utalentowanego młodego artystę Adama Wocha, który zaprezentował nam muzykę z krajów, w których gitara znajduje się w folklorze muzycznym tj. Hiszpanii, Argentyny, Brazylii. Nie zabrakło również gitary w najbardziej klasycznym ujęciu jak i nawiązania do muzyki jazzowej, czy nawet do muzyki Beatlesów.

  Adam Woch,  jeden z najlepiej zapowiadających się gitarzystów młodego pokolenia w Polsce. Jest laureatem ponad dwudziestu konkursów o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Nagrywał dla Polskiego Radia i Telewizji. Koncertuje jako solista i kameralista. Adam Woch był wielokrotnym stypendystą „Narodowego Funduszu na rzecz Dzieci” oraz otrzymał stypendium „Młoda Polska”. Pięciokrotnie był nagradzany Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

  To było godne uwagi wydarzenie kulturalne! Dziękujemy Artyście i licznie przybyłym gościom!

  Muzeum im. K. Pułaskiego w Warce
  Muzeum im. K. Pułaskiego w Warcehttps://www.muzeumpulaski.pl
  Misją Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce jest kultywowanie pamięci i ochrona materialnego dziedzictwa po polsko-amerykańskim bohaterze Kazimierzu Pułaskim, polskim wychodźstwie, szczególnie do USA oraz ochrona materialnego i duchowego dziedzictwa kulturowego ziemi grójeckiej i Warki.

  NAJPOPULARNIEJSZE