Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRZawody strzeleckie dla młodzieży dla upamiętnienia Powstania Warszawskiego

  Zawody strzeleckie dla młodzieży dla upamiętnienia Powstania Warszawskiego

  Serdecznie zapraszamy młodzież do udziału w Zawodach Strzeleckich „Uczczenie Powstania Warszawskiego”.

  Zawody odbędą się 1 sierpnia 2023 r. na Strzelnicy Miejskiej w Warce ul. Nowy Zjazd 8. Celem zawodów jest popularyzacja strzelectwa sportowego i uczczenie zrywu niepodległościowego – Powstania Warszawskiego.

  W zawodach może uczestniczyć młodzież w wieku 14–19 lat będąca członkami klubów strzeleckich i młodzież niezrzeszona w klubie strzeleckim po odbyciu przeszkolenia w posługiwaniu się bronią. Start w zawodach jest bezpłatny.  Zawody będą odbywały się w godz. 8:30–14:00. Oto szczegółowy harmonogram: potwierdzenie uczestnictwa 8.30-9.15, start 9:30, zakończenie około 14:00. Przed zawodnikami czeka sporo wyzwań, bo organizatorzy przygotowali aż 4 ciekawe konkurencje:
  – Bieg wytrzymałościowy 2000 m
  – Karabin sportowy – konkurencja 10-strzałowa
  – Pistolet  sportowy – konkurencja 10-strzałowa
  – Rzut granatem do celu – 5 rzutów

  Wszelkie informacje można uzyskać pod nr tel. 601 360 728 lub na stronie www.cesir.warka.pl w regulaminie zawodów. Zgłoszenia: kzrwarka@wp.pl. Organizatorem zawodów jest Młodzieżowa Sekcja KŻR LOK w Warce im. Piotra Wysockiego i CeSiR Warka.

  CeSiR Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE