Więcej
  Strona głównaInstytucjeMedal „Pro Masovia” dla Stowarzyszenia W.A.R.K.A.

  Medal „Pro Masovia” dla Stowarzyszenia W.A.R.K.A.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A. obchodzące jubileusz 20-lecia swojej działalności zostało odznaczone Medalem honorowym „Pro Masovia”. Medal, w imieniu Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, wręczył Leszek Przybytniak, radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

  Medal „Pro Masovia” jest okolicznościowym wyróżnieniem nadawanym osobom fizycznym, jednostkom samorządu terytorialnego, organizacjom pozarządowym, instytucjom państwowym oraz innym osobom prawnym i jednostkom organizacyjnym, które wybitnie przyczyniły się do rozwoju gospodarczego i kulturalnego Mazowsza.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A. zostało docenione za całokształt działalności na rzecz regionu, zaangażowanie w sprawy lokalne oraz cenny wkład w umacnianie pozytywnego wizerunku Warki i całego Mazowsza.

  Serdecznie dziękujemy za wyjątkowe wyróżnienie.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE