Więcej
  Strona głównaBlogiSzlachetna Paczka powraca!

  Szlachetna Paczka powraca!

  Po roku przerwy reaktywujemy w Warce rejon Szlachetnej Paczki. Już niedługo rozpoczynamy wszystkie działania. Przed nami kompletowanie zespołu i szkolenia. Szlachetna Paczka kładzie duży nacisk na to, żeby każdy wolontariusz był świadomy, komu i jak pomagamy. Szkolenia ułatwiają również pracę samym wolontariuszom pokazując, w jaki sposób działać. Następnie będziemy poszukiwać potrzebujących rodzin, które zostaną odwiedzone przez SuperW.

  Aktualnie do naszego zespołu szukamy lidera – osoby, która przez czas trwania edycji będzie odpowiedzialna za pracę zespołu wolontariuszy. Poza tym szukamy także samych wolontariuszy.

  Tworzenie Szlachetnej Paczki jest piękną przygodą, dającą dużo radości i satysfakcji. Będąc częścią tego projektu masz realny wpływ na życie drugiego człowieka. Jesteś jak cichy anioł, który wspiera, daje nadzieję i możliwość zmiany. Jeśli chcesz się o tym przekonać zgłoś się:

  Pamiętaj, zgłaszając się do wolontariatu nie jesteś sam – otrzymujesz wsparcie w postaci wdrożeń i opieki koordynatora. W Paczce jesteśmy drużyną, która działa wspólnie. Nie wahaj się więc i podejmij nowe wyzwanie, które może okazać się przygodą Twojego życia!

  Koordynator Regionalny,
  Kasia Sosnowska,
  tel.: 693-538-707

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE