Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejLetnie wyjazdy integracyjno-edukacyjne dla ukraińskich dzieci

  Letnie wyjazdy integracyjno-edukacyjne dla ukraińskich dzieci

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A. pozyskało dwie dotacje na organizację letnich wyjazdów integracyjno-edukacyjnych dla ukraińskich dzieci przebywających na terenie Gminy Warka w związku z trwającą za wschodnią granicą wojną. Wsparcie pochodzi z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz ze środków Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce w ramach Transnational Giving Europe.

  W ramach działań zaplanowane zostały 3 jednodniowe wyjazdy do Parku Wodnego Zalesie (19.08), Parku tematycznego „Sady Klemensa” (2.09) oraz do Muzeum Wsi Radomskiej i do kina (16.09).

  Zainteresowani rodzice i dzieci mogą kontaktować się z Tamarą Matiukh (tel. 794-247-512). Liczba miejsc ograniczona wielkością autokaru.

  Zadanie publiczne pn. „Wyjazdy edukacyjno-kulturalne dla ukraińskich dzieci” dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

  Zadanie dofinansowane ze środków Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce w ramach Transnational Giving Europe.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE