Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRDrugi warecki Nightskating

  Drugi warecki Nightskating

  Po raz drugi w te wakacje odbył się Nocny Przejazd Ulicami Warki na Rolkach. Zabawa była przednia, choć pogoda chciała spłatać nam figla.

  18 sierpnia amatorzy rolek, wrotek, deskorolek i rowerów ponowie spotkali się na Nightskating. O godz. 19:00 rozpoczęliśmy trening rolkarski, który ze względu na deszczową aurę odbył się pod dachem hali Centrum Sportu i Rekreacji. Doskonaliliśmy technikę poruszania na rolkach, co było świetną rozgrzewką przed finałowym przejazdem. Na szczęście o godzinie 20:00 pogoda znacznie się poprawiła i spokojnie mogliśmy wyruszyć w trasę po Warce. Na czele peletonu jechał DJ, który serwował wszystkim największe radiowe hity, a grupa w miłej atmosferze przemierzała ulice naszego pięknego miasta. Pokonano blisko 11 km! Trasa sierpniowego przejazdu wyglądała następująco: CeSiR Warka – Polna – Nowakowskiego – Obwodowa – Gośniewska – Krótka – Fabryczna – Puławska – Armii Krajowej – Polna – Cmentarna – Ciemniewkiego – Jesienna – Dominikańska – Kusocińskiego – Chylińskiego – Parkowa – Turystyczna – Słoneczna – Ledóchowskiego – Pułaskiego – Ogrodowa – św. Ducha – Mostowa – Długa – Cmentarna – Polna – CeSiR Warka.

  Organizatorem akcji było Centrum Sportu i Rekreacji w Warce i grupa ZarolkujemyRadom. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich uczestników, a także do Policji odpowiedzialnej za bezpieczne przeprowadzenie naszego peletonu!

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE