Więcej
  Strona głównaInstytucjeBezpiecznie w kajaku – zapisy na szkolenie

  Bezpiecznie w kajaku – zapisy na szkolenie

  Wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z kajakowaniem, ale mają obawy dotyczące bezpieczeństwa zachęcamy do udziału w szkoleniu „Bezpiecznie w kajaku” organizowanym przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

  Szkolenie odbędzie się 30 lipca br. na wareckiej plaży w ramach wydarzenia otwartego pn. „Piknik Lato nad Pilicą”. Poprowadzą je ratownicy z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratowniczego w Białobrzegach.

  Uczestnicy dowiedzą się jak prawidłowo przygotować się do spływu, jakie są zasady bezpieczeństwa w kajaku i na rzece poznają też wytyczne dotyczące udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Na zakończenie będą mogli wziąć udział w krótkim spływie kajakowym Pilicą.

  Szkolenie odbędzie się w 3-ch grupach po 25 os. Organizatorzy zapewniają kajaki z wiosłami, kamizelki asekuracyjne, opiekę instruktorów / ratowników.

  Grupa I  godz. 10:00

  Grupa II godz. 12:30

  Grupa III godz. 15:00

  W szkoleniach mogą wziąć udział osoby ze specjalnymi potrzebami.

  Zapisy pod nr. Tel. 506 326 445. Decyduje kolejność zgłoszeń.

  REGULAMIN Bezpiecznie w kajaku

   

  Zadanie publiczne pn. „Pilica zachwyca – rozwój oferty turystyczno-rekreacyjnej w Dolinie Pilicy” dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego”

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE