Więcej
  Strona głównaSportFitnessZacznij przygodę z fitnessem

  Zacznij przygodę z fitnessem

  Fitness to sposób na zdrowe, higieniczne życie, dbałość o ciało i umysł poprzez różne formy ruchu dostosowane do potrzeb i możliwości zainteresowanego. Zajęcia fitness poprawiają sprawność układu oddechowego i krążenia, to zajęcia w grupie, przy muzyce z wykorzystaniem przestrzeni do tworzenia choreografii.

  Fitness dla początkujących jest skierowany do każdej osoby, która chciałaby rozpocząć regularne ćwiczenia. Dużo trudniej zacząć biegać czy chodzić na basen, jeśli od naszej ostatniej aktywności minęło sporo czasu. Dlatego warto wybrać fitness, który stopniowo przygotuje nasze ciało do wysiłku, wzmocni i uelastyczni mięśnie, dzięki czemu zapobiegniemy możliwym kontuzjom oraz poprawi ogólną kondycję. Nie powinniśmy mieć złudzeń, że skoro w liceum nasza kondycja była świetna, to tak pozostanie na zawsze. Aby długo zachować sprawność, należy regularnie ćwiczyć w każdym wieku.

  Już w najbliższy czwartek 21.11.2013 r. o godzinie 18.00 odbędą się w Fitness Dance Cafe zajęcia Fitness dla początkujących. Zajęcia są skierowane do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem, bądź wolą ćwiczenia o umiarkowanej intensywności. Zajęcia poprowadzi Aneta Bogumił. 

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE