Więcej
  Strona głównaBlogi"Weekend Seniora z kulturą" w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce

  „Weekend Seniora z kulturą” w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce

  Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce po raz kolejny przyłącza się do akcji ,,Weekend Seniora z kulturą” organizowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

  W ramach tej akcji wszystkie osoby powyżej 60.roku życia w dniach 29.09-1.10.2023, na hasło SENIOR mają zagwarantowany bezpłatny wstęp do Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, dodatkowo nasi przewodnicy bezpłatnie oprowadzą grupy zorganizowane Seniorów ( grupa min. 15 osób ) po ekspozycji, wprowadzając w świat tajemnic Kazimierza Pułaskiego i wielkich Polaków w USA, a także historii Warki.

  Oprócz ekspozycji stałych muzeum, będzie można zwiedzać ciekawą wystawę czasową ,,Muzyka w roli głównej. Polscy kompozytorzy w amerykańskim przemyśle filmowym’’.

  Nasza muzealna kawiarnia Café Savannah także przygotowała specjalną ofertę na ten weekend dla Seniorów, rabat 50% na zakup kawy lub herbaty po okazaniu bezpłatnego biletu do naszego muzeum.

  Zapraszamy do naszego Muzeum w godz. 11.00 – 17.00.

  – Uprzejmie prosimy grupy – powyżej 15 osób, które chcą zwiedzać ekspozycje muzealne z przewodnikiem o rezerwacje godziny na zwiedzanie: tel. 48 667 20 20 w.21 lub pod adresem rezerwacja@muzeumpulaski.pl

  Muzeum im. K. Pułaskiego w Warce
  Muzeum im. K. Pułaskiego w Warcehttps://www.muzeumpulaski.pl
  Misją Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce jest kultywowanie pamięci i ochrona materialnego dziedzictwa po polsko-amerykańskim bohaterze Kazimierzu Pułaskim, polskim wychodźstwie, szczególnie do USA oraz ochrona materialnego i duchowego dziedzictwa kulturowego ziemi grójeckiej i Warki.

  NAJPOPULARNIEJSZE