Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejZapraszamy na klimatyczny koncert zespołu "Przedwieczór"

  Zapraszamy na klimatyczny koncert zespołu „Przedwieczór”

  Po wakacyjnej przerwie wracamy z cyklem kulturalnych wydarzeń w Gminnej Instytucji Kultury Dworek na Długiej. Już w październiku pragniemy zaprosić Państwa na niesamowity wieczór z piosenką poetycką.

  13 października o godz. 19:30 odbędzie się koncert w ramach „dWorku z Piosenką”. Usłyszymy zespół „Przedwieczór” – zdobywcę 1 miejsca w XI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Turystycznej „SpłyWarka”.

  Przedwieczór to zespół stworzony przez wokalistkę Barbarę Majewską i gitarzystę Radosława Laskowskiego. W ich muzyce usłyszeć można niezwykłe połączenie lekkości i liryzmu. Są laureatami wielu festiwali, takich jak 30. Finał Turnieju Poezji Śpiewanej we Włocławku, VI Międzynarodowy Festiwal Szlakiem Bardów, 34. Biłgorajskie Spotkania z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską, FOPA Ślesin, Kwiaty na Kamieniach w Bytomiu, a w tym roku po raz pierwszy wystąpili także za granicą na Hellys International Guitar Festival w Anglii.

  Podczas koncertów tworzą niepowtarzalną atmosferę i przenoszą słuchaczy w niezwykłą podróż przez wiele odcieni uczuć.

  To będzie cudowny początek jesieni w Dworku na Długiej.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE