Więcej
  Strona głównaInstytucjeWarecka wizyta Prezydenta Komorowskiego w mediach...

  Warecka wizyta Prezydenta Komorowskiego w mediach…

  – Trzeba traktować rodzinę jako inwestycję w przyszłość – tak powiedział w czwartek 21 listopada prezydent Bronisław Komorowski w Warce podczas spotkania z samorządowcami. Według niego najważniejszym wyzwaniem jest zachęcanie młodych Polaków do zakładania rodzin i posiadania dzieci.

  Według prezydenta „rzeczą żenującą” jest w Polsce fakt, że obecnie za dużą rodzinę określa się tę z dwójką dzieci. – To już dzisiaj stały się duże rodziny. To przecież już samo w sobie powinno być sygnałem o dramatycznej sytuacji – mówił Komorowski.

  Właśnie m.in. taki przekaz dotarł do opinii publicznej poprzez ogólnopolskie i regionalne media ze spotkania Prezydenta Komorowskiego z samorządowcami z regionu radomskiego, które odbyło się 21 listopada w Warce.

  Tak pisali o tym spotkaniu:

  Zdjęcia: Piotr Molęcki/KPRP

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE