15.1 C
Warka
piątek, 9 czerwca, 2023
Więcej
  Strona głównaKulturaAndrzejkowe imprezy w Warce

  Andrzejkowe imprezy w Warce

  Wareckie miejsca rozgrywki otwierają swoje drzwi na andrzejkowy klimat. W ostatnie dni listopada entuzjaści dobrej klubowej muzyki  i szalonej zabawy będą mogli spędzić ten czas w naprawdę wyśmienity sposób.

  Jako pierwszy swoje drzwi na andrzejkowe szaleństwo otwiera Fitness Dance Cafe.  29 listopada klub zaprasza wszystkich fanów dynamicznej muzyki i energetycznego tańca na BOKWA PARTY.  Aby móc spędzić przedostatni dzień listopada w szalonym rytmie bokwy wystarczy przyjść do klubu Fitness Dance Cafe w fantazyjnym stroju i zabrać ze sobą dużą dawkę pozytywnej energii. BOKWA Party staruje o godzinie 19.00. Opłata za wejście wynosi 12 złotych, członkowie klubu zaś wchodzą w ramach karnetu.

  Bokwa-Party1

   

  Odmieniony Pub Młyn zaprasza wszystkich spragnionych dobrego brzmienia na imprezę ostatkowo-andrzejkową. Zabawę umilą poprzez dostarczanie dobrej muzyki DJ Łukash oraz DJ Maciek. Impreza odbędzie się w sobotę o godzinie 20.00. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

   

  Z kolei Kemping Sielanka nad Pilicą w sobotni wieczór oczekiwał będzie wszystkich entuzjastów muzyki disco oraz house. AndrzejkiParty, na których zagrają doosk, sb3, the positive oraz SQNiK wystartują punktualnie o godzinie 20.00.

  kemping andrzejki

   

  Zajazd na Winiarach zaprasza na „zajazdówkę” tj.: andrzejkową domówkę w Zajazd na Winiarach. W planach muzyka z głośnika, super jedzenie i jak zawsze doskonała obsługa… Start od 20:00…

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE