Więcej
  Strona głównaKulturaAndrzejkowe imprezy w Warce

  Andrzejkowe imprezy w Warce

  Wareckie miejsca rozgrywki otwierają swoje drzwi na andrzejkowy klimat. W ostatnie dni listopada entuzjaści dobrej klubowej muzyki  i szalonej zabawy będą mogli spędzić ten czas w naprawdę wyśmienity sposób.

  Jako pierwszy swoje drzwi na andrzejkowe szaleństwo otwiera Fitness Dance Cafe.  29 listopada klub zaprasza wszystkich fanów dynamicznej muzyki i energetycznego tańca na BOKWA PARTY.  Aby móc spędzić przedostatni dzień listopada w szalonym rytmie bokwy wystarczy przyjść do klubu Fitness Dance Cafe w fantazyjnym stroju i zabrać ze sobą dużą dawkę pozytywnej energii. BOKWA Party staruje o godzinie 19.00. Opłata za wejście wynosi 12 złotych, członkowie klubu zaś wchodzą w ramach karnetu.

  Bokwa-Party1

   

  Odmieniony Pub Młyn zaprasza wszystkich spragnionych dobrego brzmienia na imprezę ostatkowo-andrzejkową. Zabawę umilą poprzez dostarczanie dobrej muzyki DJ Łukash oraz DJ Maciek. Impreza odbędzie się w sobotę o godzinie 20.00. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

   

  Z kolei Kemping Sielanka nad Pilicą w sobotni wieczór oczekiwał będzie wszystkich entuzjastów muzyki disco oraz house. AndrzejkiParty, na których zagrają doosk, sb3, the positive oraz SQNiK wystartują punktualnie o godzinie 20.00.

  kemping andrzejki

   

  Zajazd na Winiarach zaprasza na „zajazdówkę” tj.: andrzejkową domówkę w Zajazd na Winiarach. W planach muzyka z głośnika, super jedzenie i jak zawsze doskonała obsługa… Start od 20:00…

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE