Więcej
  Strona głównaDla mieszkańcaKonkurs Plastyczny – "Stroik Bożonarodzeniowy"

  Konkurs Plastyczny – „Stroik Bożonarodzeniowy”

  Magiczny czas świąt Bożego Narodzenia coraz bliżej… dlatego Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” już dziś ogłasza konkurs plastyczny pt. „Stroik Bożonarodzeniowy”.

  Aby wziąć udział w konkursie należy własnoręcznie wykonać stroik bożonarodzeniowy (forma stojąca lub wisząca). Jego średnica nie może przekraczać 30 cm.

  Do pracy należy dołączyć metryczkę zawierającą: imię i nazwisko, klasę i szkołę*, nazwisko opiekuna i kontakt telefoniczny do opiekuna (rodzica)** oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (metryczka powinna być dołączona do pracy, w taki sposób aby organizator mógł ją z łatwością usunąć).

  *w przypadku osób uczących się

  **w przypadku osób niepełnoletnich

  METRYCZKA I KLAUZULE – konkurs plastyczny – stroik bożonarodzeniowy 2023

  Prace konkursowe przyjmowane będą do 5 grudnia (wtorek) w siedzibie organizatora (Dworek na Długiej), natomiast rozstrzygnięcie konkursu oraz głosowanie publiczności nastąpi 17 grudnia*.

  W konkursie mogą wziąć udział osoby uczące się oraz mieszkające na terenie Miasta i Gminy Warka w następujących kategoriach:

  • Przedszkola i zerówki
  • Szkoła podstawowa – klasy 1-3
  • Szkoła podstawowa – klasy 4-6
  • Szkoła podstawowa – klasy 7 i 8
  • Open

  REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO BOŻONARODZENIOWEGO

  * Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu wręczenie nagród. Każdy uczestnik konkursu zostanie poinformowany o zmianie.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE