Więcej
  Strona głównaBlogiZaduszkowy "dWorek z Piosenką" i wielcy nieobecni polskiej estrady

  Zaduszkowy „dWorek z Piosenką” i wielcy nieobecni polskiej estrady

  17 listopada o godz. 19:30 (tuż po spotkaniu z poezją „Dobry Wieczór”) odbędzie się koncert zaduszkowy w ramach cyklu „dWorek z Piosenką”. Utwory m.in. tak wspaniałych nieżyjących już polskich artystów jak Jantar, German, Wodecki, Zaucha zaśpiewają Kasia Ambroży i Andrzej Zarębę.

  Kasia od kilku lat prowadzi w „Dworku na Długiej” zajęcia śpiewu, na co dzień zawodowo związana ze szkołą w Chynowie. Ukończyła Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach na wydziale artystycznym o specjalności: śpiew estradowy oraz prowadzenie zespołów muzycznych. Muzyka dla Andrzeja jest pasją, na którą raz na jakiś czas udaje mu się znaleźć czas pośród licznych obowiązków zawodowych i społecznych. Na co dzień jest dyrektorem „Dworku na Długiej”, nieetatowym Członkiem Zarządu Powiatu Grójeckiego a także społecznym Prezesem Stowarzyszenia W.A.R.K.A. i Lokalnej Grupy Działania „Jabłkowa Kraina”.

  W piątkowy wieczór 17 listopada Kasia i Andrzej zabiorą uczestników koncertu w nostalgiczną podróż po najpiękniejszych zakamarkach polskiej muzyki.

  Serdecznie zapraszamy!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE