-4.5 C
Warka
sobota, 2 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaOrganizacjeAUTO-KURS... kurs na rozwój lokalny

  AUTO-KURS… kurs na rozwój lokalny

  Za nami prezentacje trzech biznesowych „Partnerów” Programu „Działaj Lokalnie 2013” w ramach którego realizowanych jest na terenie powiatu grójeckiego, w tym gminy Warka wiele wartościowych projektów społecznych (ŁAZUCCY, BIOWET S.A. i TRANS-MED). Dziś kolejna firma dla której poza generowaniem zysków ważny jest rozwój lokalnej społeczności i jej aktywizacja – AUTO-KURS Andrzej Majewski.

  Corocznie – od 7 lat, od kiedy realizowany jest ten Program na terenie powiatu grójeckiego angażuje kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lokalnych firm. Pamiętajmy – oni wspierają aktywność społeczną, my jako konsumenci doceniajmy to i wspierajmy rozwój takich firm. W tej edycji „Działaj Lokalnie” m.in. dzięki zaangażowanym społecznie firmom udało się wesprzeć aż 20 bardzo wartościowych lokalnie projektów. Jeśli chcesz się z nimi zapoznać – kliknij tu (http://www.stowarzyszeniewarka.pl/?p=5006).

  Firmy wspierają Program w trzech poziomach – w największym „Partnerzy Strategiczni”, w nieco mniejszym – „Partnerzy” i w jeszcze nieco mniejszym – „Sponsorzy”. Jeśli chcesz poznać wszystkich biznesowych partnerów – kliknij tu (http://www.stowarzyszeniewarka.pl/?page_id=5021).

   

  04 - Biznesowi Partnerzy - Auto-Kurs - Warka

  Firma „Auto-Kurs”  założona została w roku 1991 przez Andrzeja Majewskiego.

  Firma ma w swojej ofercie szeroki wachlarz usług szkoleniowych oraz transportowych:

  • szkolenie w zakresie kategorii A; B; C; D; E; T- szkolenie w pełnym zakresie kategorii  prawa jazdy,
  • jazdy doszkalające,
  • kursy na przewóz osób i rzeczy,
  • wynajem autokarów (od 23 do 56 miejsc),
  • przewozy pracownicze,
  • transport auto-silosami kiprowanymi + kompresor do wydmuchu,
  • przewóz ładunków paletowych od 1 do 6 ton + winda towarowa,
  • wynajem sali wykładowej po pow. 50m2 + projektor multimedialny,
  • wynajem powierzchni magazynowych.

  Firma posiada odpowiadające wymaganiom pojazdy szkoleniowe, nowoczesną flotę pojazdów ciężarowych (DAF XF105) oraz kilka różnych autokarów.

  Wykwalifikowana i doświadczona kadra instruktorów gwarantuje wysoki poziom nauczania a miła atmosfera sprawia, że szkolenia stają się prawdziwą przyjemnością.

  Podczas 20 lat obecności na rynku polskich przedsiębiorstw Firma Auto-Kurs zebrała ogromne doświadczenie zarówno w zakresie szkolenia kierowców jak i transporcie drogowym.

  AUTO-KURS Transport – Szkolenie
  Andrzej Majewski
  ul. Niemojewska 19
  05-660 Warka

  tel: +48 667 44 27
  tel. kom.: 0 604 509 964
  fax: +48 667 03 87
  www.autokurs.edu.pl
  biuro@autokurs.edu.pl

   

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE