Więcej
  Strona głównaBlogiMagiczny "dWorek z Piosenką"... z twórczością tych, których nie da się zastąpić

  Magiczny „dWorek z Piosenką”… z twórczością tych, których nie da się zastąpić

  W piątkowy wieczór 17 listopada w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej”, tuż po poetyckim spotkaniu zaduszkowym, odbył się koncert z cyklu „dWorek z Piosenką”. Tym razem na dworkowej scenie, przy licznie zgromadzonej widowni, wystąpili Kasia Ambroży i Andrzej Zaręba. Przypomnieli niezapomniane utwory wspaniałych nieżyjących już polskich artystów jak: Anna Jantar, Anna German, Zbigniew Wodecki czy Andrzej Zaucha. Zanim usłyszeliśmy znane przeboje wykonane w duecie, Kasia Ambroży solo zaprezentowała swoje autorskie niezwykle osobiste, szczere i piękne kompozycje. Występ artystów zabrał widzów w sentymentalną podróż do krainy wspomnień i wzruszeń.

  Wokalny zgrany duet stworzyli: Kasia i Andrzej. Kasia od kilku lat prowadzi w „Dworku na Długiej” zajęcia śpiewu, na co dzień zawodowo związana ze szkołą w Chynowie. Ukończyła Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach na wydziale artystycznym o specjalności: śpiew estradowy oraz prowadzenie zespołów muzycznych. Muzyka dla Andrzeja jest pasją, na którą raz na jakiś czas udaje mu się znaleźć czas pośród licznych obowiązków zawodowych i społecznych. Na co dzień jest dyrektorem „Dworku na Długiej”, nieetatowym Członkiem Zarządu Powiatu Grójeckiego a także społecznym Prezesem Stowarzyszenia W.A.R.K.A. i Lokalnej Grupy Działania „Jabłkowa Kraina”.

  Zapraszamy Państwa na kolejne muzyczne spotkanie z „dWorkiem z Piosenką” 9 lutego. Usłyszymy… jednego z wykonawców, który zachwycił już warecką publiczność podczas tegorocznej „SpłyWarki” – duet „ZaSkoczeni”. Zapraszamy już dziś. Wstęp wolny!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE