Więcej
  Strona głównaInstytucjeHotelarz – to brzmi dumnie! Ślubowanie w ZS w Warce

  Hotelarz – to brzmi dumnie! Ślubowanie w ZS w Warce

  Każdy zawód potrzebuje pewnych zasad, ale w zawodzie hotelarza są one szczególnie ważne.

  Hotel jest miejscem, gdzie na wyniki przedsiębiorstwa ma duży wpływ atmosfera w pracy, relacje między współpracownikami, relacje między pracownikami a gośćmi, dlatego też tak ważne jest przestrzeganie Kodeksu Etyki Hotelarza.

  O randze tego zawodu uczniowie klas: pierwszej i drugiej hotelarskiej mogli się przekonać podczas uroczystego ślubowania na hotelarza, które odbyło się 24 listopada w ZS w Warce. Uroczystość poprowadziła uczennica klasy piątej technikum hotelarskiego, Wiktoria Wicha, która zapoznała młodszych kolegów z wyjątkowością wybranego przez nich kierunku, a następnie odczytała tekst ślubowania na hotelarza, który młodsi koledzy zgodnie przypieczętowali słowem: „ślubujemy”. Symboliczne przyjęcie w grona uczniów klas hotelarskich nastąpiło poprzez nadanie identyfikatorów „służbowych”, których uczniowie będą używać podczas zajęć zawodowych prowadzonych przez Izabelę Podworską i Anetę Wodzińską. Całość uroczystości dopełniło przemówienie dyrektor Anny Górnickiej skierowane do najmłodszych hotelarzy.

  Niezależnie od zmian w hotelarstwie, wierzymy, że będzie ono nadal swego rodzaju misją i sztuką – sztuką gościnności, budowania relacji i kreatywności, dlatego jesteśmy dumni z wybranej przez nas ścieżki zawodowej.

  Życzymy powodzenia naszym młodszym kolegom i koleżankom z „hotelarki”.

  Uczniowie starszych klas hotelarskich

  ZS w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE