Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejPrzekaż coś wyjątkowego na aukcję dla WOŚP

  Przekaż coś wyjątkowego na aukcję dla WOŚP

  28 stycznia 2024 r. odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku będziemy zbierać fundusze na rzecz oddziałów pulmunologicznych dla dzieci i dorosłych.

  Nieodłącznym elementem Finału WOŚP są aukcje internetowe na platformie Allegro. W poprzednim roku dzięki nim Sztab w Warce zebrał ponad 120 tysięcy złotych! Na aukcjach pojawia się wiele ciekawych rzeczy – m.in. gadżety WOŚP, płyty czy książki z autografami, rękodzieło itp. Jednak największym powodzeniem cieszą się „wyjątkowe chwile”, czyli vouchery na ciekawe wydarzenia, na przykład pobyt w wyjątkowym miejscu, metamorfoza, przejazd zabytkowym samochodem, warsztaty, zwiedzanie ciekawych miejsc… Możliwości jest wiele!

  Masz coś, co mógłbyś przekazać od serca na rzecz tegorocznego Finału WOŚP? Skontaktuj się z wareckim Sztabem! Zajmiemy się wystawieniem przedmiotów i wysyłką po zakończeniu aukcji. Przedmiot lub wyjątkowa chwila od Ciebie podczas licytacji może uzyskać ogromną kwotę, która wesprze WOŚP!

   

  Kontakt ze Sztabem:

  e-mail: wosp.warka@gmail.com

  tel. 782 663 901

  Facebook: Sztab WOŚP Warka

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE