Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejZmiana terminu! Poezja romantyczna i 33. Dobry Wieczór

  Zmiana terminu! Poezja romantyczna i 33. Dobry Wieczór

  Uwaga! Nastąpiła zmiana terminu wydarzenia z 9 lutego na 11 lutego.

  W niedzielę 11 lutego o godz. 17:00 w Gminnej Instytucji Kultury Dworek na Długiej odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Dobry Wieczór”.

  Z uwagi na zbliżające się święto zakochanych będzie to spotkanie pełne miłosnej poezji. Od jakiegoś czasu uczestnicy dworkowych wieczorków poetyckich mogą inspirować się do twórczości za pomocą kart emocji. Podczas ostatniego spotkania zostały rozdane karty wpisujące się w walentynkowy klimat. Jesteśmy bardzo ciekawi co udało się stworzyć naszym poetom i czym zaskoczą nas podczas najbliższego spotkania!

  Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu nie tylko stałych bywalców, ale również tych, którzy jeszcze u nas nie byli ale kochają lub chociażby tylko lubią poezję!

  Spotkajmy się na wieczorku poetyckim w Dworku na Długiej!

  O godz. 18:30 odbędzie się druga część spotkania – koncert poetycki w ramach cyklu „dWorek z Piosenką”. Wystąpi duet ZaSkoczeni Zapraszamy. Wstęp wolny.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE