Więcej
  Strona głównaInstytucjeBal karnawałowy 2024 w "Bajkowym Statku"

  Bal karnawałowy 2024 w „Bajkowym Statku”

  Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój sali i skoczna muzyka – w takiej atmosferze 11 stycznia 2024 r. bawiły się dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Warce podczas balu karnawałowego. Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do przedszkola gościa – Klauna, który jako wodzirej, poprowadził całe wydarzenie, zachęcając do zabawy znaną wszystkim muzyką i zabawami. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach.

  Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele radości. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę.

  Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE