Więcej
  Strona głównaBlogiPodziękowanie Komendanta

  Podziękowanie Komendanta

  Serdecznie witam wszystkich Mieszkańców Miasta i Gminy Warka

  Życie jest jak książka składająca się z rozdziałów. Właśnie zakończył się mój rozdział pod tytułem: „Komendant Komisariatu Policji w Warce”. Mam pełną świadomość, że przeszło sześć lat na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Warce, były możliwe dzięki zbiorowemu wysiłkowi wielu osób, dzięki osobistemu zaangażowaniu, codziennej życzliwości i wsparcia wielu z Was.

  Za czas spędzony w Warce pragnę wszystkim serdecznie podziękować, spotkałem tutaj zarówno zaangażowanych w służbę i pracę Policjantów, Pracowników Cywilnych, ale także wielu mieszkańców, którym nie był obojętny stan bezpieczeństwa na terenie podległym Komisariatowi Policji w Warce. Tylko wspólnie można było osiągnąć zakładane cele.

  Chciałbym w tym miejscu podkreślić, że bezcenna w tym zakresie była współpraca z Samorządem Wareckim i Samorządem Chynowskim – życzyłbym sobie zawsze móc pracować z tak zaangażowanymi i wspierającymi samorządowcami, za ten czas jeszcze raz bardzo dziękuję. Składam podziękowania Burmistrzowi Miasta i Gminy Warka – Panu Dariuszowi Gizce, Zastępcy Burmistrza Warki – Pani Teresie Knyzio oraz całej Radzie Gminy Warka za dofinansowanie zakupu czterech radiowozów natomiast Wójtowi Gminy Chynów – Panu Tadeuszowi Zakrzewskiemu oraz Radzie Gminy Chynów za dofinansowanie zakupu dwóch radiowozów, które były zakupione w ostatnich sześciu latach. Dziękuję również za owocną współpracę i wsparcie w wielu innych przedsięwzięciach podejmowanych na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Dzięki wspólnym działaniom mogliśmy w pełni dbać o bezpieczeństwo mieszkańców Warki i Chynowa.

  Duże podziękowania pragnę złożyć „Dworkowi na Długiej” i jego dyrektorowi Andrzejowi Zarębie, za współpracę, znakomite relacje, a przede wszystkim za przyjazną atmosferę naszych kontaktów zawodowych podczas organizacji i zabezpieczenia wielu imprez kulturalnych organizowanych na terenie gminy Warka.

  Myślę, że razem dużo osiągnęliśmy, wiem jednak, że wiele jeszcze pozostaje do zrobienia. Znając jednak Policjantów z którymi przyszło mi w zaszczycie służyć na tym terenie – pozostaję spokojny o stan bezpieczeństwa na terenie gminy Warka i gminy Chynów.

  Życzę spokoju, bezpieczeństwa i wszystkiego dobrego.   

  Z wyrazami szacunku

  kom. w stanie spoczynku – Paweł Lewandowski

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE