Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejNa Dzień Kobiet STREFA KOBIET

  Na Dzień Kobiet STREFA KOBIET

  W Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” Dzień Kobiet świętowałyśmy już w czwartek 7 marca. Tego dnia po raz kolejny odbyła się STREFA KOBIET. Tym razem podczas warsztatów mogłyśmy namalować swój własny i niepowtarzalny obraz pod czujnym okiem Sławomira Ragana – dworkowego plastyka, malarza i artysty. To bardzo relaksujące i odprężające zajęcie, w końcu nie chodzi o to czy ktoś ma talent czy nie, chodzi o to żeby spróbować czegoś nowego i być może odkryć w sobie pasję. Znów mogłyśmy się spotkać, spędzić wspólnie czas, napić herbaty i poplotkować, a przy okazji stworzyć pamiątkę na lata. Z okazji zbliżającego się święta Kobiet były też kwiaty i kieliszek szampana z różową chmurką.

  Bardzo dziękuje wszystkim Paniom za obecność i wspólną, świetną zabawę. Już dziś zapraszam na kolejne warsztaty, które odbędą się 11 kwietnia. Tym razem będą to warsztaty stylu. Ale o tym wkrótce!

  Koordynatorka projektu Karolina Pacholczak

  Galeria zdjęć – kliknij tu.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE