Więcej
  Strona głównaKulturaKinoCztery gwiazdy w Las Vegas

  Cztery gwiazdy w Las Vegas

  W najbliższy weekend 20-22 grudnia grójeckie kino zaprasza na film „Last Vegas” w niezwykłej obsadzie. Michael Douglas, Robert de Niro, Morgan Freeman i Kevin Kline… to mówi samo za siebie!

  Niegrzeczna komedia z klasą i obsadą z najwyższej półki. W pewnym wieku wolno Ci wszystko, ale czy wszyscy są na to gotowi? Billy, Paddy, Archie i Sam przyjaźnią się od podstawówki. Z całej czwórki tylko Billy nigdy nie dał się zaciągnąć do ołtarza. Nic więc dziwnego, że gdy wreszcie decyduje się na ślub, starzy kumple bez wahania przybywają do Las Vegas, by wyprawić mu wieczór kawalerski i pokazać światu, że faceci z takim doświadczeniem potrafią bawić się jakby nie było jutra. Zanim jednak impreza rozkręci się na dobre, jeden z panów zdąży wplątać się w romans z uroczą piosenkarką, drugi pobije się w dyskotece z gościem, który mógłby być jego wnukiem, trzeci spróbuje ulec długo oczekiwanej pokusie, a czwarty zapragnie uczynić wszystko, by nie doszło do ślubu. Co jeszcze można zrobić z tak pięknie rozpoczętym wieczorem? Drżyj Las Vegas! Będzie się działo!

  LAST VEGAS

  20 grudnia 2013 r. (piątek), godz. 20.00

  21 grudnia 2013 r. (sobota), godz. 18.00 i 20.00

  22 grudnia 2013 r. (niedziela), godz. 18.00

  kino GOK-u

  bilety: 12 zł – ulgowy, 15 zł – normalny

  Last Vegas

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE