4 kwietnia 2017 r. w Centrum Sportu i Rekreacji, na krytej pływalni „Olimpic” w Warce odbyły się zawody I etapu VI Wareckiej Ligi Pływackiej.
Do rywalizacji zgłosili się uczniowie: PSP nr 1 w Warce, PSP nr 2 w Warce, ZS-P w Nowej Wsi, PSP w Konarach, PSP w Ostrołęce, PSP we Wrociszewie, PSP w Grabowie nad Pilicą, PSP w Rozniszewie oraz PG w Warce. W sumie w zawodach wzięło udział 93 osoby, które startowały w trzech stylach pływackich: dowolnym, grzbietowym i klasycznym.
Rywalizacja jak co roku była bardzo zacięta. Podobnie jak w ubiegłym roku, tylko tym razem w stylu dowolnym na 50 m, na najwyższym stopniu podium stanęło aż 2 zawodników gimnazjum uzyskując ten sam czas. (Igor Janas, i Wiktor Kasprzak). Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.
25 kwietnia zapowiada się zacięta rywalizacja, jako że zawodnicy obiecali rewanż, i że startując w finałowej edycji postarają się jeszcze poprawić wyniki.
Zapraszamy na zawody.
CeSiR Warka
Klasyfikacja końcowa zawodów
25m stylem dowolnym
klasy 1-2 dziewczęta
1 Gabrysia Grzegorek (PSP 2)
2 Ilona Cieślakowska (PSP 2)
3 Laura Ścisłowska (Wrociszew)
4 Anna Aleksandrowicz (PSP 2)
klasy 1-2 chłopcy
1 Ryszard Skulski (PSP 2)
2 Maciej Baczyński (Nowa Wieś)
3 Borys Wasilewski (PSP 1)
4 Jakub Kacprzak (PSP 2)
klasy 3-4 dziewczęta
1 Oliwia Mirowska (PSP 1)
2 Sandra Kowalska (PSP 1)
3 Sandra Lech (PSP 1)
4 Iza Petryka (PSP 2)
klasy 3-4 chłopcy
1 Szymon Ukleja (PSP 1)
2 Wiktor Morawski (PSP 2)
3 Aleksander Jóźwicki (PSP 2)
4 Piotr Oktabowicz (PSP 2)
50m stylem dowolnym
klasy 5-6 dziewczęta
1 Zuzanna Regulska (PSP 2)
2 Maja Gardzisz (PSP 2)
3 Julia Zielińska (PSP 2)
4 Kinga Puk (PSP 1)
klasy 5-6 chłopcy
1 Krzysztof Kasprzak (PSP 1)
2 Bartosz Chojnacki (PSP 2)
3 Jan Baczyński (Nowa Wieś)
4 Mateusz Bogumił (PSP 2)
klasy 1-3 gimnazjum dziewczęta
1 Aleksandra Cieplak (PG 1)
2 Kinga Chojecka (PG 1)
3 Natalia Buczek (PG 1)
4 Aleksandra Baczyńska (PG 1)
klasy 1-3 gimnazjum chłopcy
1 Igor Janas (PG 1)
1 Wiktor Kasprzak (PG 1)
2 Krystian Chojnacki (PG 1)
3 Andrew Lockley (PG 1)
25m stylem grzbietowym
klasy 1-2 dziewczęta
1 Laura Ścisłowska (Wrociszew)
2 Patrycja Będzińska (PSP 1)
3 Ilona Cieślakkowska (PSP 2)
4 Gabrysia Grzegorek (PSP 2)
klasy 1-2 chłopcy
1 Ryszard Skulski (PSP 2)
2 Jakub Kacprzak (PSP 2)
3 Maciej Baczyński (Nowa Wieś)
4 Borys Wasilewski (PSP 1)
klasy 3-4 dziewczęta
1 Sandra Lech (PSP 1)
2 Oliwia Mirowska (PSP 1)
3 Sandra Kowalska (PSP 1)
4 Iza Cieślakowska (PSP 2)
klasy 3-4 chłopcy
1 Piotr Oktabowicz (PSP 2)
2 Szymon Ukleja (PSP 1)
3 Wiktor Morawski (PSP 2)
4 Bartek Urbanowski (PSP 2)
50m stylem grzbietowym
klasy 5-6 dziewczęta
1 Maja Gardzisz (PSP 2)
2 Zuzanna Regulska (PSP 2)
3 Julia Zielińska (PSP 2)
4 Weronika Urbanowska (PSP 2)
klasy 5-6 chłopcy
1 Krzysztof Kasprzak (PSP 1)
2 Bartosz Chojnacki (PSP 2)
3 Mateusz Bogumił (PSP 2)
4 Jan Baczyński (Nowa Wieś)
1-3 gimnazjum dziewczęta
1 Aleksandra Cieplak (PG 1)
2 Kinga Chojecka (PG 1)
3 Aleksandra Baczyńska (PG 1)
4 Natalia Buczek (PG 1)
1-3 gimnazjum chłopcy
1 Krystian Chojnacki (PG 1)
2 Igor Janas (PG 1)
3 Wiktor Kasprzak (PG 1)
4 Dawid Lendzion (PG 1)
25m stylem klasycznym
klasy 1-2 dziewczęta
1 Anna Aleksandrowicz (PSP 2)
2 Laura Ścisłowska (Wrociszew)
3 Gabrysia Grzegorek (PSP 2)
4 Ilona Cieślakkowska (PSP 2)
klasy 1-2 chłopcy
1 Borys Wasilewski (PSP 1)
2 Ryszard Skulski (PSP 2)
3 Maciej Baczyński (Nowa Wieś)
4 Krzysztof Krupa (Konary)
klasy 3-4 dziewczęta
1 Sandra Kowalska (PSP 1)
2 Oliwia Mirowska (PSP 1)
3 Małgorzata Grzesik (PSP 2)
4 Sandra Lech (PSP 1)
klasy 3-4 chłopcy
1 Piotr Oktabowicz (PSP 2)
2 Szymon Ukleja (PSP 1)
3 Bartek Urbanowski (PSP 2)
4 Aleksander Jóźwicki (PSP 2)
50m stylem klasycznym
klasy 5-6 dziewczęta
1 Zuzanna Regulska (PSP 2)
2 Maja Gardzisz (PSP 2)
3 Kinga Puk (PSP 1)
4 Iga Kamińska (PSP 2)
klasy 5-6 chłopcy
1 Jan Baczyński (Nowa Wieś)
2 Bartosz Chojnacki (PSP 2)
3 Krzysztof Kasprzak (PSP 1)
4 Jakub Górniewicz (PSP 2)
klasy 1-3 gimnazjum dziewczęta
1 Aleksandra Cieplak (PG 1)
2 Olga Celejewska (PG 1)
3 Kinga Chojecka (PG 1)
4 Aleksandra Baczyńska (PG 1)
klasy 1-3 gimnazjum chłopcy
1 Wiktor Kasprzak (PG 1)
2 Igor Janas (PG 1)
3 Krystian Chojnacki (PG 1)
4 Andrew Lockley (PG 1)