13.2 C
Warka
czwartek, 28 września, 2023
Więcej
  Strona głównaWiadomościWalentynkowy Koncert grupy Cantabile

  Walentynkowy Koncert grupy Cantabile

  Studium Intrumentalno-Wokalne Cantabile zaprasza wszystkich miłośników dobrej muzyki na koncert z okazji walentynek.  Wydarzenie muzyczne odbędzie się 16 lutego o godzinie 18.00 przy ulicy Fabrycznej 2 ( Centrum Gastronomiczno Hotelarskie Kurowska Grażyna)

  Bilety w cenie 20 złotych można nabyć w Galerii Rynek bądź bezpośrednio przed koncertem. Istnieje także możliwość telefonicznej rezerwacji biletów pod numerem telefonu: 512-144-804.

  Cała grupa Cantabile pragnie zapewnić wszystkim uczestnikom Koncertu Walentynkwego niecodzienne wrażenia słuchowego. W tym celu wszyscy muzycy ćwiczą w pocie czoła niemalże całymi dniami. Poniżej prezentujemy relację video z jednej z prób grupy Cantabile, która to jest przedsmakiem niedzielnego występu.

   

   

  Materiał nadesłany przez: Studium Instrumentalno-Wokalne Cantabile

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE