15.1 C
Warka
piątek, 9 czerwca, 2023
Więcej

  Fantastyczny tydzień

  W drugim tygodniu marca, w środę (12.03.14) i piątek (14.03.14) w  Dworku na Długiej odbyły się dwa spotkania Wareckiego Klubu Fantastyki i Gier. Środowe spotkanie było skierowane do młodszych osób w wieku 10-14 lat.  Uczestnicy grali w gry planszowe z serii: HobbitWsiąść do Pociągu EuropaMonopoly czy Pan tu nie stał. Na kolejnym spotkaniu 2 kwietnia, godz. 16.30, będziemy grać w Tezeusz: Mroczna Orbita oraz kultową grę Kolejka.

  Piątkowe spotkanie to zupełnie inna sprawa, jeden z uczestników określił to tak:

  __________________________________________
  „Piątek, około godziny  dwudziestej, w okolicy Dworku następuje niespodziewane poruszenie. Po ścianach zaczynają przemykać cienie. 

  O co chodzi? 

  Spokojnie –  to tylko miejscowi miłośnicy fantastyki przybywają na spotkanie Wareckiego Klubu Fantastyki i Gier.  Jak się okazało, wieczorowa pora była  doskonałym pomysłem, gdyż przyciągnęła  na spotkanie kilka nowych osób (dziękujemy za przybycie :- ) ). Na rozgrzewkę z pokerową twarzą próbowaliśmy sobie wciskach karaluchy i inne plugastwa grając w grę Blefuj.  Po tym wstępie w doskonałych nastrojach podzieliliśmy się na 2 grupy, po czym część osób próbowała zostać potentatami energetycznymi w grze Wysokie Napięcie,  a pozostali zagrali w Modern Art, by po jakimś czasie zmienić grę na Cytadelę„.

  Po zakończeniu rozgrywek wszyscy z entuzjazmem podeszliśmy do ustalenia terminu kolejnego wieczornego spotkania, które odbędzie się 4 kwietnia o godz. 20.00

  Zapraszamy też na facebooka:

  https://www.facebook.com/DworekNaDlugiej?fref=ts

  https://www.facebook.com/pages/Warecki-klub-Fantastyki-i-Gier/1383112795275370?ref=hl

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE