12.8 C
Warka
piątek, 2 czerwca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na Długiej18 - stkowy „dWorek z piosenką”

  18 – stkowy „dWorek z piosenką”

  18 lat to granica, na której przekroczenie z utęsknieniem czeka niemal każdy młody człowiek. Nie każdy jednak ma okazję obchodzić 18 – stkę dwukrotnie. Dariusz Rączka po raz pierwszy przekroczył tę granicę już jakiś czas temu, a teraz po raz drugi zdmuchnie osiemnaście świeczek na torcie. Tym razem będzie jednak obchodził 18 – lecie pracy twórczej.

  Nie ma dla artysty lepszego prezentu niż pełna sala podczas koncertu, dlatego zapraszamy na urodzinowy koncert Dariusza Rączki z zespołem Fantasmagoria. Będzie to tym samym drugie w tym roku artystycznym spotkanie z cyklu „dWorek z piosenką”.

  Fantasmagoria– zespół muzyczny założony w Warce przez Dariusza Rączkę, jego nieustającego lidera, głównego kompozytora i autora wielu tekstów. Początki zespołu sięgają roku 1998. Debiut: 2001 r. W repertuarze zespołu znajdujemy wyraziste, dobre teksty zaaranżowane klasycznie, balladowo. Grupa nie stroni jednak od różnych stylów muzycznych. Można tu znaleźć elementy bluesa, swingu czy nawet reggae i bossanovy.

  Podczas wareckiego koncertu muzycy zagrają zarówno autorskie utwory z ostatnich 18 lat pracy twórczej Dariusza, jak i inne ulubione kawałki zespołu.

  Zapraszamy 21 listopada o godz. 19:00 na koncert Darka Rączki i zespołu Fantasmagoria  do „Dworku na Długiej” w Warce, wstęp wolny.

  Kolejne koncerty z cyklu „dWorek z Piosenką”:

  • 13 lutego 2015 r.
  • 17 kwietnia 2015 r.

  Plakat Raczka_urodziny ZM

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE