13.2 C
Warka
czwartek, 28 września, 2023
Więcej
  Strona głównaSportŚwiąteczne BOKWAstyczne szaleństwo

  Świąteczne BOKWAstyczne szaleństwo

  Zimowa aura chronicznie odstrasza od podejmowania różnorodnych form aktywności fizycznej. Mróz bojkotuje biegi, zimny wiatr gimnastykę, a padający śnieg z deszczem anuluje nornic-walking. Jednak jest sport, który nie ulega zimnej aurze, a wręcz przeciwnie, to on ją przegania. Tym sportem jest BOKWA.

  Bomba energetyczna, którą jest łącząca elementy tańca i fitness bokwa ponownie rozrusza Warkę. Już 18 grudnia od godziny 20.00 do 21.30 w Sali Centrum Sportu i Rekreacji osoby cierpiące na niedostatek ruchu i energii będą mogły naładować akumulatory. Trening bokwy, który przeprowadzi instruktor Marzena Dymecka zaaplikuje uczestnikom zajęć nie tylko dozę pozytywnej energii, lecz także podbuduje ich kondycję fizyczną.

  Koszt zajęć –  20 złotych

  bokwa1

  Więcej informacji na Facebookowym profilu wydarzenia – TUTAJ.

  Plakat: fb

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE