Więcej
  Strona głównaKulturaKinoSilent Hill:Apokalipsa 3D - do wygrania 2 wejściówki

  Silent Hill:Apokalipsa 3D – do wygrania 2 wejściówki

  Heather Mason przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi siłami, których nie może wytłumaczyć. W dniu swoich osiemnastych urodzin nawiedzona kolejnymi koszmarami i zniknięciem ojca, odkrywa że nie jest osobą, za którą się dotychczas uważała. To odkrycie wprowadza ją w głąb świata pełnego demonów. Jeżeli ich nie przezwycięży, utknie w Silent Hill na zawsze.

   SILENT HILL: APOKALIPSA 3D

  24.11.2012 r. (sobota), godz. 17.00

  24.11.2012 r. (sobota), godz. 19.00

  25.11.2012 r. (niedziela), godz. 18.00

   kino GOK-u

  bilety 3D: 17 zł – ulgowy, 20 zł – normalny

  UWAGA:

  Dla pierwszej osoby, która wyśle maila (kontakt@warka24.pl )  z odpowiedzią na pytanie: na jakiej ulicy mieści się kino GOK w Grójcu, mamy dwie wejściówki na horror Silent Hill – Apokalipsa 3D.

  Zachęcamy do odwiedzania strony Warka24.pl i naszego funpage na facebooku http://www.facebook.com/warka24pl – co tydzień do wygrania wejściówki na filmy w grójeckim kinie.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE