1% z serca… walentynkowego

1% z serca… walentynkowego

W poszukiwaniu skazanego na pomaganie 1% Stowarzyszenie W.A.R.K.A. wyrusza na wareckie ulice. Już w sobotni poranek 14 lutego najmłodsi odbiorcy działań Stowarzyszenia W.A.R.K.A. – młodzież Lokalnego Funduszu Stypendialnego, będzie obdarowywać przechodniów kwiatami i słodkimi upominkami zachęcając do przekazania 1% podatku na inicjatywy lokalne i stypendia.

Pragniemy, aby mieszkańcy Warki podczas zwykłych, codziennych czynności mieli szansę na uśmiech i odrobinę radości. Tak jak nasi najmłodsi podopieczni, którzy biorą aktywny udział w akcji 1% – to między innymi dla nich ważne są darowizny odliczane od podatku. Dzięki pomocy hojnych mieszkańców, możemy ufundować większą ilość stypendiów – dać większe wsparcie utalentowanej, pracowitej i radosnej młodzieży z Warki oraz zachęcić do działania grupy mieszkańców poprzez projekty „Działaj Lokalnie”

Pomóc może każdy, kto rozlicza podatki – firmy i osoby fizyczne. Wystarczy wspomóc działania poprzez wskazanie Stowarzyszenia W.A.R.K.A. wraz z numerem KRS 0000160318 w swoim zeznaniu podatkowym.

Przypominamy, ze przekazanie 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego – OPP (Stowarzyszenie W.A.R.K.A. taki właśnie status posiada) realizuje się przez wpisanie w dowolnym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-28, PIT-38) nazwy i numeru organizacji (Stowarzyszenie W.A.R.K.A. KRS 0000160318), której chcemy przekazać 1% należnego podatku. Stosownym dopiskiem w polu „informacje dodatkowe” – „STYPENDIA” lub „DZIAŁAJ LOKALNIE” możemy wskazać na co chcemy przeznaczyć nasz 1%.

Do zobaczenia na ulicach Warki!

1procent walentynkowy poszukiwanyy

 

Działania promocyjne w kampanii 1% dofinansowano z środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Udostępnij:
← To będzie Perła Mazowsza... Samorządowcy z Warki najlepsi na boisku →

Dodaj komentarz