Więcej

Zdobyli Mogielnicę

Siatkarze WTS Warka w piątkowy wieczór rozegrali kolejny ligowy mecz. W Mogielnicy zmierzyli się z miejscową Mogielanką i wygrali 3:2. Zdobyli bardzo ważne dwa punkty, które przybliżają ich do walki w fazie play-off.

Choć WTS Warka przegrał pierwszego seta 23:25, to w kolejnych nie poddał się. W drugiej odsłonie rozgromił gospodarzy, którzy nie zdobyli nawet dziesięciu punktów. Podopieczni trenera Pawła Pajewskiego nie zaprezentowali się z najlepszej strony. WTS natomiast zainkasował dwa punkty na trudnym terenie, gdzie wielokrotnie przegrywali faworyci. Piątkowy bój większych emocji dostarczył dopiero w piątym secie.

WTS z Mogielnicy wyjeżdżał w bardzo dobrych nastrojach. Nadal toczy zaciętą rywalizację o jak najlepsze miejsce w ligowej tabeli. Już dwukrotnie pokonał Mogielankę, pokazując sporą siłę i charakter. Czy w kolejnych pojedynkach pójdzie za ciosem? Jak zwykle parkiety wszystko zweryfikują.

Autor: Marcin Kaźmierski

Redakcja Warka24.pl
    Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!