-0.7 C
Warka
piątek, 3 lutego, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeWalentynkowy koncert Cantabile

  Walentynkowy koncert Cantabile

  Jeżeli chcesz miło spędzić wieczór i posłuchać pięknych piosenek o miłości oraz fortepianowych i gitarowych utworów instrumentalnych – mamy dla ciebie propozycję. W dniu 12 lutego (niedziela) 2017 r. o godz. 18:00 w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce w Sali Koncertowej w Centrum Edukacyjno-Muzealnym ul. Pułaskiego 24 odbędzie się Koncert Walentynkowy.

  Wystąpią wokaliści i instrumentaliści Cantabile: Karolina Woźniak-Zygmunt, Anna Pacholska, Aleksandra Sybilska, Julia Donica, Patrycja Listek, Wiktoria Barszcz, Magdalena Stańczyk, Mikołaj Grzmil, Mariusz Woźniak, Weronika Zatorska, Julita Kilińska, Emilia Pacholska, Jakub Tomala, Tomasz Osiadacz, Dawid Jankowski, Arkadiusz Gabler, Oskar Napiórkowski i Mirosław Osiadacz.

  W programie utwory z repertuaru: Adele, Abba, Maryli Rodowicz, Kaliny Jędrusik, Ed Sheeran, Edyta Geppert, Gary Moore, Whitesnake, John Legend, Katarzyny Sobczyk,
  Richard Clayderman, Gazebo, Joe Dassin, Nora Johnes.

  Prowadzenie koncertu: Alicja Osiadacz i Krzysztof Olczak
  Partner koncertu: Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce.

  Bilety w cenie 30 zł. do nabycia w Kawiarnia Galeria Rynek, Plac Czarnieckiego 11 w Warce oraz w kasie Muzeum. Rezerwacja tel. 513-144-804 oraz 48 667-20-20 w. 21

  Dla publiczności losowanie walentynkowych niespodzianek.

  Serdecznie zapraszamy!

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE