2.6 C
Warka
czwartek, 8 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRWyprzedaż rozmaitości - Dołącz !

  Wyprzedaż rozmaitości – Dołącz !

  3 grudnia w Centrum Sportu i Rekreacji zostanie zorganizowana wyprzedaż rozmaitości czyli wyprzedaż „garażowa” .  Zapraszamy do udziału sprzedających, którzy chcieliby wyprzedać swoje zbiory i kupujących poszukujących produktów używaniach w atrakcyjnych cenach. Celem Wyprzedaży jest wymiana i sprzedaż przedmiotów przyniesionych przez uczestników. To czego nie potrzebujesz może znaleźć nowego właściciela i być przedmiotem radości.

  SPRZEDAJĄCY!

  Masz w domu, na strychu, w piwnicy nieprzydatne rzeczy w dobrym stanie? Ubrania, rower, książki, telewizor, płaszcz, meble, stare zabawki dzieci. Nie będziesz ich już używać? Nic prostszego – daj im drugie życie! 3 grudnia w CeSiR odbędzie się wyprzedaż rozmaitości. To dogodna okazja do zrobienia porządków i upłynnienia rzeczy które nam się znudziły lub których po prostu już nie potrzebujemy. Zgromadź rzeczy – sam lub z grupą znajomych. Zgłoś stanowisko wyprzedażowe w CeSiR do 30 listopada i wyprzedaj rozmaitości. Za zgromadzone środki ze sprzedaży na pewno znajdziesz jakiś nowy cel! 🙂 Ilość miejsc ograniczona, zgłoś się nie zwlekaj ! Szczegółowe informacje na temat dołączenia do akcji jako sprzedający znajdziesz w regulaminie wyprzedaży dostępnym tu: http://www.cesir.warka.pl/pad/art,400,wyprzedaz-rozmaitosci-zapraszamy

  Jeśli potrzebujesz więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny tel. 48 667 24 74 lub mailowy cesir@warka.org.pl.

   

  KUPUJĄCY !

  Zapraszamy do CeSiR w niedzielę 3 grudnia w godzi. 12 – 18 na korzystne zakupy. Na stoiskach wyprzedażowych znajdziesz różności od lokalnych mieszkańców. Zabawki, książki, ubrania, może lodówkę lub rower. W gąszczu rzeczy na pewno znajdziesz coś atrakcyjnego dla siebie w przystępnej cenie lub dasz drugie życie przedmiotom które do tej pory tkwiły smutne w piwnicy lub strychu.

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE