Więcej
  Strona głównaWiadomościNowy system gospodarki odpadami

  Nowy system gospodarki odpadami

  Burmistrz Warki informuje, iż w związku ze zmianą ustawy z dnia 13 września 1996r (Dz. U. z 2005r, Nr 236, poz. 2008) „o utrzymaniu czystości i porządku w gminach”, Gmina Warka zobowiązana jest do zorganizowania odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy. Na posesjach niezamieszkałych np. szkoły, sklepy, firmy odpady będą odbierały firmy po podpisaniu indywidualnej umowy na wywóz odpadów.
  Wyłączność na odbieranie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie całej Gminy Warka będzie posiadała firma wyłoniona w drodze przetargu nieograniczonego. Ww. firma będzie odbierała z posesji odpady zgromadzone w pojemnikach i w workach foliowych na odpady segregowane. Większe pojemniki będą funkcjonowały tylko w zabudowie wielorodzinnej.

  Do pobrania:

  Plakat SMIECI - gotowy
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE