Więcej

  Clowni w Dworku

  Po „Castingu” przyszedł czas na „Clownów”. 3 kwietnia w Dworku na Długiej odbyła się premiera spektaklu przygotowanego przez Grupę Teatralną „Pretekst”. Zespół młodych artystów działa od dwóch lat pod kierownictwem Anny Łobody. Bohaterowie widowiska próbują prowokować do stawiania sobie i innym niełatwych pytań, zapraszają do dyskusji o sprawach ważnych i niełatwych. Na wesoło, aczkolwiek z gorzkim posmakiem powtarzającej się historii.

  „Clowni” to sztuka wyreżyserowana przez Annę Łobodę na podstawie dramy „Clowny” Andrzeja Strzeleckiego. Aktorzy nie pozwalają na siedzenie w fotelach i beznamiętne przeżuwanie okruchów sztuki, ale mobilizują do przemyśleń, weryfikacji swoich poglądów i porównywania sytuacji scenicznych do własnego życia. „Clowni” wywołują w umysłach widzów pytania i głębokie przemyślenia nad istotą i przesłaniem sztuki.

  Obsada:

  Katarzyna Pietrzak, Przemysław Sułkowski, Karolina Jaszczerska, Joanna Norberciak, Marysia Nowociel, Anita Śliszewicz, Klaudia Sułkowska, Mateusz Rzeźnik, Karolina Durajczyk, Dagmara Cichowlas, Mateusz Gwardys

  Reżyser spektaklu: Anna Łoboda
  Oprawa muzyczna: Kuba Szydło
  Slajdy: Marcin Wojciechowski
  Dekoracja: Sławomir Ragan

  Zapraszamy na spektakle otwarte „Clowni” 13 kwietnia (sobota) o godzinie 17:00 i 19:00
  do Dworku na Długiej. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy osoby zainteresowane o wcześniejszy odbiór bezpłatnych wejściówek w Dworku.

  Plakat CLOWN

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE