8.2 C
Warka
sobota, 25 marca, 2023
Więcej

  Zrób prezent dla mamy!

  26 maja w Dworku na Długiej odbędą się ostatnie w tym roku szkolnym warsztaty decoupage. Tym razem uczestnicy ozdabiać będą… co tylko chcą! Jeśli się pospieszą… Podczas zapisów na warsztaty trzeba będzie wybrać jeden z wielu przedmiotów, który znajduje się na poniższej liście. Dlaczego trzeba spieszyć się z zapisem? Ze względu na to, iż każdy z oferowanych przedmiotów ma ograniczoną ilość.

  Warsztaty będą idealnym pomysłem na prezent dla mamy w dniu Jej święta! A można je wykorzystać na dwa sposoby – uczestniczyć w warsztatach i ozdobić własnoręcznie prezent, lub zaprosić swoją mamę do wspólnego uczestnictwa w warsztatach.

  Warsztaty odbywać się będą w dwóch grupach:

  26 maja, godz. 9:00 – 12:00 oraz 13:00 – 16:00

  Koszt udziału w warsztatach wynosi 35 zł. Organizator zapewnia niezbędne materiały (prosimy jedynie o zabranie ze sobą fartuszka oraz suszarki). Liczba miejsc jest jednak ograniczona dlatego warto jak najszybciej zapisać się dzwoniąc pod nr tel. +48 667-22-70, wysyłając maila na adres dworek@dworek.warka.pl lub osobiście odwiedzając „Dworek”.

  Co można ozdobić podczas warsztatów?

  1. Konewka i serwetnik (3 komplety)
  2. Kuferek (5 sztuk)
  3. Chustecznik i serwetnik (7 kompletów)
  4. Szkatułka z pierścieniami i mała szkatułka (2 komplety)
  5. Szkatułka z trzema przegródkami i mała szkatułka (4 komplety)
  6. Szkatułka z czterema przegródkami i mała szkatułka (4 komplety)

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE