Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRDzieci w czasie deszczu nie nudzą się w Warce!

  Dzieci w czasie deszczu nie nudzą się w Warce!

  Podobno w czasie deszczu dzieci się nudzą? Na pewno nie w Warce – tutaj deszcz nie przeszkadza w organizacji żadnej z zaplanowanych na weekend atrakcji! Ze względu na alert pogodowy w którym mowa o burzach i opadach deszczu,  Świat wg Czochera, Chemiczne Czary Mary, Iluzjonistę Konrada Modzelewskiego i Animacje Cyrkowe spotkać będzie można w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Warce. Pogoda zupełnie nie przeszkodzi w realizacji najbliższego Jarmarku Śniadaniowego. Startujemy zgodnie z planem o godzinie 10:00 w OSP. Drodzy dorośli, nie pozwólcie swoim dzieciom w tym dniu siedzieć w domu – to ostatni moment na relaks przed zbliżającym się rokiem szkolnym.

  Wieczorna sobotnia „Potańcówka na ludowo z kapelą Krzysztofa Staręgi” również w razie niepogody odbędzie się w sali wareckiej OSP!

  Atrakcje przygotowane na niedzielę 26 sierpnia w zależności od warunków atmosferycznych odbywać się będą na rynku miejskim w Warce bądź częściowo zostaną przeniesione również do Ochotniczej Straży Pożarnej w Warce (oczywiście oprócz wyścigu kolarskiego 😉 ). Nie bójcie się pogody! Zapraszamy do wspólnej zabawy!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE