Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRWareccy siatkarze w dobrej formie!

  Wareccy siatkarze w dobrej formie!

  WTS Warka po krótkiej wakacyjnej przerwie rozpoczął przygotowania do nowego sezonu siatkarskiego. W ramach przygotowań klub rozegrał wewnętrzny turniej Siatkówki Plażowej o tytuł „Króla Plaży 2018”.

  WTS Klondaik Warka w okresie wakacyjnym prężnie szlifuje formę do zbliżającego się halowego sezonu 2018/2019 IV ligi MWZPS. Zawodnicy już od połowy lipca trenują 3 razy w tygodniu doskonaląc motorykę i umiejętności techniczne. Aktualnie w treningach uczestniczy 14 zawodników. Dla urozmaicenia intensywnego treningu, klub zorganizował dla swoich podopiecznych wewnętrzny turniej o tytuł „Króla Plaży 2018”. W wakacyjnej plażowej scenerii na terenie wareckiej stanicy zawodnicy WTS’u sprawdzili swoją formę w bezpośrednich pojedynkach.

  Najlepszym okazał się Radosław Gawroński, który zwyciężył całą rywalizację. Tuż za nim uplasował się Aleksander Stefaniak, dalej Mateusz Mycek i Igor Grzegorek. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowym dyplomami, a zwycięzca pucharem ufundowanym przez CeSiR Warka. Inicjatorem turnieju był trener Andrzej Warda, który od wielu lat zaszczepia w młodych pokoleniach pasję do siatkówki i nie pozwala by warecka drużyna znikła z siatkówkowej mapy Polski. Mamy nadzieję, że solidne przedsezonowe przygotowania zaowocują dobrymi ligowymi występami.

  CeSiR Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE