15.1 C
Warka
piątek, 9 czerwca, 2023
Więcej
  Strona głównaWiadomościEkipa na swoim. Program, którego areną zmagań jest Browar w Warce

  Ekipa na swoim. Program, którego areną zmagań jest Browar w Warce

  Już dzisiaj o godzinie 22.00 w Telewizji POLSAT odbędzie się emisja drugiego odcinka nowego reality show, którego studiem jest… Browar w Warce.

  Ekipa na Swoim,  tak brzmi tytuł nowego programu rozrywkowego stacji ze słońcem. Show jest pojedynkiem drużyn z trzech polskich miast – Częstochowy, Kielc oraz Torunia. Ekipy rywalizują między sobą o nagrodę główną, którą jest własny biznes – w pełni wyposażona piwiarnia.
  Pierwszy odcinek zaprezentował 9 drużyn, które będą musiały w poszczególnych konkurencjach udowodnić, że to właśnie oni idealnie nadają się do prowadzenia piwiarni. Swoje umiejętności piwowarskie zawodnicy będą prezentowali  w wareckim Browarze, zaś oceniane one będą przez jury programu, od którego to będzie zależał los poszczególnych drużyn w dalszej części rywalizacji.

  Pierwsze zmagania dziewięciu ekip w Browarze Warka będzie można śledzić już dzisiaj o 22.00 w Telewizji POLSAT.

   

  Więcej informacji o programie znajdą Państwo na stronie:

  http://www.rochstar.tv/pl/ekipa-na-swoim

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE