Więcej
  Strona głównaWiadomościEkipa na swoim. Program, którego areną zmagań jest Browar w Warce

  Ekipa na swoim. Program, którego areną zmagań jest Browar w Warce

  Już dzisiaj o godzinie 22.00 w Telewizji POLSAT odbędzie się emisja drugiego odcinka nowego reality show, którego studiem jest… Browar w Warce.

  Ekipa na Swoim,  tak brzmi tytuł nowego programu rozrywkowego stacji ze słońcem. Show jest pojedynkiem drużyn z trzech polskich miast – Częstochowy, Kielc oraz Torunia. Ekipy rywalizują między sobą o nagrodę główną, którą jest własny biznes – w pełni wyposażona piwiarnia.
  Pierwszy odcinek zaprezentował 9 drużyn, które będą musiały w poszczególnych konkurencjach udowodnić, że to właśnie oni idealnie nadają się do prowadzenia piwiarni. Swoje umiejętności piwowarskie zawodnicy będą prezentowali  w wareckim Browarze, zaś oceniane one będą przez jury programu, od którego to będzie zależał los poszczególnych drużyn w dalszej części rywalizacji.

  Pierwsze zmagania dziewięciu ekip w Browarze Warka będzie można śledzić już dzisiaj o 22.00 w Telewizji POLSAT.

   

  Więcej informacji o programie znajdą Państwo na stronie:

  http://www.rochstar.tv/pl/ekipa-na-swoim

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE