Wareckie „motylki” UKS OLIMPIC

Wareckie „motylki” UKS OLIMPIC

Sezon pływacki 2018/2019 ruszył na dobre. W dniach 19 i 20 luteo 2019 r. odbyły się zawody z cyklu Grand Prix Warszawsko – Mazowieckiego Okręgu Pływackiego dla roczników 2006 i 2007. Reprezentujący naszą Warkę zawodnicy UKS OLIMPIC Warka spisali się wybornie. Zawodnicy z rocznika 2006 w składzie: Sandra Kowalska, Oliwia Mirowska, Piotr Oktabowicz ustanowili nowe rekordy życiowe we wszystkich startach i zajęli I miejsce pod względem postępu sportowego, choć było ich tylko troje.

Od wielu lat, jesli ktoś mówi o stylu motylkowym, to kojarzy się on zawsze z Aleksandrą Cieplak. Mamy jednak miłą niespodziankę – rośnie nam nowa delfinistka – Oliwia Mirowska, która na dystansie 100 m stylem motylkowym została srebrną medalistką Grand Prix.

Chłopcy nie zostali w tyle i dzień później Szymon Ukleja z rocznika 2007 na dystansie 100 m motylkiem został brązowym medalistą Grand Prix, a rocznik 2007 w składzie: Natalia Gowin, Otylia Najda, Maja Janusik, Małgorzata Grzesik, Nina Kościanek, Mateusz Jakubowski ustanowili 14 nowych rekordów życiowych.

Udostępnij:
← Kolejne zwycięstwo wareckich siatkarzy Studniówkowe reminiscencje CKZiU z Nowej Wsi →

Dodaj komentarz