Więcej
  Strona głównaWiadomościWareckie "motylki" UKS OLIMPIC

  Wareckie „motylki” UKS OLIMPIC

  Sezon pływacki 2018/2019 ruszył na dobre. W dniach 19 i 20 luteo 2019 r. odbyły się zawody z cyklu Grand Prix Warszawsko – Mazowieckiego Okręgu Pływackiego dla roczników 2006 i 2007. Reprezentujący naszą Warkę zawodnicy UKS OLIMPIC Warka spisali się wybornie. Zawodnicy z rocznika 2006 w składzie: Sandra Kowalska, Oliwia Mirowska, Piotr Oktabowicz ustanowili nowe rekordy życiowe we wszystkich startach i zajęli I miejsce pod względem postępu sportowego, choć było ich tylko troje.

  Od wielu lat, jesli ktoś mówi o stylu motylkowym, to kojarzy się on zawsze z Aleksandrą Cieplak. Mamy jednak miłą niespodziankę – rośnie nam nowa delfinistka – Oliwia Mirowska, która na dystansie 100 m stylem motylkowym została srebrną medalistką Grand Prix.

  Chłopcy nie zostali w tyle i dzień później Szymon Ukleja z rocznika 2007 na dystansie 100 m motylkiem został brązowym medalistą Grand Prix, a rocznik 2007 w składzie: Natalia Gowin, Otylia Najda, Maja Janusik, Małgorzata Grzesik, Nina Kościanek, Mateusz Jakubowski ustanowili 14 nowych rekordów życiowych.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE