Więcej
  Strona głównaOrganizacjeStowarzyszenie W.A.R.K.A.Nasz pierwszy Dzień Kobiet – cz.3

  Nasz pierwszy Dzień Kobiet – cz.3

  10. lecie Stowarzyszenia W.A.R.K.A. jest okazją do przypomnienia działań jakie realizowaliśmy dekadę temu. Po pomocy przy organizacji X-lecia Wareckiej Ligi Halowej przyszedł czas na imprezę dla rówieśników, przyjaciół, znajomych… czas na miłe spotkanie przy okazji „Dnia Kobiet 2003”.

  Dokładnie 8 marca, 10 lat temu wspólnie z „Zajazdem na Winiarach” zorganizowaliśmy pionierskie przedsięwzięcie – imprezę karaoke. W tamtych czasach „karaoke” dla wielu było jeszcze zagadką i nowinką technologiczną. Przez cały wieczór śpiewaków amatorów nie zabrakło. Scena była oblegana non stop a największym powodzeniem cieszył się oczywiście repertuar polski.

  Z okazji Dnia Kobiet każda Pani otrzymała piękny kwiat. W trakcie imprezy przeprowadziliśmy dla Pań kilka konkursów z nagrodami. Na ścianach wisiały zdjęcia z wareckich „Dni Kobiet” sprzed lat organizowanych jeszcze w dawnym domu kultury mieszczącym się w obecnej straży OSP…

  Ku naszemu zaskoczeniu impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, dzięki czemu wpisała się na najbliższe lata na stałe w kalendarz imprez Stowarzyszenia W.A.R.K.A.

  Info. W.A.R.K.A.

   

   

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE