0.9 C
Warka
środa, 30 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRMasz bezpłatną aplikację "Kuriera"? Wygrywaj nagrody!

  Masz bezpłatną aplikację „Kuriera”? Wygrywaj nagrody!

  Trwają konkursy z aplikacją mobilną „Kuriera Wareckiego”. Odbyły się już trzy w których do wygrania były takie nagrody jak: bilety do mobilnego kina 9D, które było na Wareckim Rynku, karnety na śniadanie podczas Jarmarku Śniadaniowego oraz gadżety Jabłek Grójeckich. W konkursach wzięło udział już 25 osób! Już wkrótce kolejny konkurs. Tym razem postawimy na aktywność i zdrowy styl życia a do wygrania będą karnety na basen i na siłownię ufundowane przez Centrum Sportu i Rekreacji.

  Przypominamy, że zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie www.warka24.pl/konkursapka jedna osoba (mająca zainstalowaną aplikację) może wygrać nagrodę tylko jeden raz w ciągu 30 dni. Zwiększa to szanse wszystkich osób na wygraną.

  A JAK TO DZIAŁA?

  • Każdy kto ma urządzenie mobilne z systemem android – smartfon czy tablet może pobrać darmową aplikację ze Sklepu Play (Google play – i wpisz w wyszukiwarkę KURIER WARECKI), czytać miesięcznik „Kurier Warecki” w swoim urządzeniu i wygrywać nagrody!
  • Kiedy ogłaszany jest konkurs poprzez aplikację przychodzi komunikat co należy zrobić aby wziąć w nim udział. Np. na aplikacji pojawi się wiadomość, że 5 lub więcej osób, które jako pierwsze zadzwonią pod numer wskazany w wiadomości wygrają nagrody… mogą to być karnety na basen czy na siłownię, lokalne gadżety, wejściówki na płatne koncerty, bilety do Kina Visa, smakołyki Jabłka na Widelcu, itp.
  • Chcąc wygrać nagrody należy jedynie wykonać zadanie wskazane w treści wiadomości i mieć nieco szczęścia.
  • Po wyczerpaniu limitu nagród wysyłany jest przez aplikację kolejny komunikat o zakończeniu Konkursu.
  • Co ważne – jeden uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę w ciągu 30 dni dlatego tym bardziej warto mieć zainstalowaną aplikację, być czujnym i brać udział w konkursach.
  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE