2.6 C
Warka
czwartek, 8 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRZ „Sokołem” bezpieczniej

  Z „Sokołem” bezpieczniej

  Mieszkańcy Warki w ostatnim czasie mogli zaobserwować pojawienie się żółtych tablic SOKÓŁ Agencja Ochrony.

  Centrum Sportu i Rekreacji w celu zwiększenia bezpieczeństwa obiektu głównego przy ulicy Warszawskiej i Polnej oraz bezpieczeństwa na terenie Kompleksu Sportowego przy ulicy Mostowej oraz kompleksu boisk ORLIK przy ul. Polnej podpisało dwustronną umowę na świadczenie usług z w/w firmą, która ma siedzibę w budynku głównym CeSiRu na pierwszym piętrze a w zamian zabezpiecza obiekty oraz wspiera nas przy imprezach organizowanych przez CeSiR.

  Firma ma siedzibę w Górkach – Izabelin a działalność prowadzi na terenie powiatu grójeckiego, powiatów przyległych oraz na terenie kraju od marca 1996 roku. Wiodącą usługą firmy jest ochrona mienia ale z roku na rok wachlarz oferowanych usług powiększa się. Firma posiada własną profesjonalną Stację Monitorowania Alarmów działającą na zastrzeżonych pasmach radiowych. Realizuje usługę w zakresie ochrony fizycznej poprzez stałą fizyczną ochronę obiektów oraz doraźną przez patrole interwencyjne. W ramach ochrony technicznej prowadzi całodobowy monitoring obiektów za pomocą elektronicznych systemów alarmowych, kamer noktowizyjnych oraz systemów kontroli dostępu w chronionych obiektach. Zapleczem firmy są patrole będące w ciągłej gotowości 24h na dobę, gwarantujące czujność, gotowość oraz interwencję.

  Sądzimy, że firma podniesie bezpieczeństwo ochrony mienia na naszych obiektach oraz uczestników imprez na terenie CeSiR.

  Marian Górski – Dyrektor CeSiR Warka

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE